Еф Сі з Донг Ква

  • Допомагає збалансувати гормональний статус жінки
  • Надає живильну підтримку жіночим статевим органам
  • Усуває неприємності, пов’язані з пре-і пост клімаксом.

FC з Dong Quai — комплексна формула від NSP, призначена спеціально для жінок і містить лікарські рослини, що є природними фітоестрогенами, а також джерелами заліза, магнію, марганцю, селену, кремнію, натрію, вітамінів А, С, групи В, ніацину. Збалансований склад рослинних мінералів і вітамінів сприяє нормальному обміну речовин і запобіганню остеопорозу. До того ж ця чудова формула підтримує жінку в період пре-і постменопаузи.
Менопауза — це не хвороба, а природний перехід, який випробовують всі жінки в певний віковий період. Фактично менопауза починається зі зниження вироблення естрогену жіночим організмом. Іноді спостерігаються такі симптоми, як відчуття жару (припливи), головні болі, сухість піхви, нерегулярні менструації, зміни настрою та стан загального дискомфорту.
Але не всі знають, що існують способи, що допомагають зробити цей перехід менш хворобливим. Жінки, що дотримуються раціону з переважанням рослинної їжі, значно менше відчувають незручності подібного роду. Цей факт пояснюється тим, що такі рослини, як донг ква (дудник китайський), циміцифуга і солодка допомагають організму виробляти жіночі гормони, будучи джерелами фітоестрогенів.
До складу біологічно активної добавки FC з Dong Quai також включені малина, імбир, сідач пурпурний, кнікус благословенний і алтей.
Приймаючи біологічно активну добавку FC з Dong Quai від NSP, ви зможете допомогти організму у всі періоди життя — до, під час і після менопаузи.


Застосування

В якості добавки до їжі приймати по 1 капсулі 3 рази в день під час їди. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Склад
1 капсули: Запатентована суміш — 400мг. Листя малини червоної (Rubus idaeus). Донг Ква (Angelica sinensis). Імбир (Zingiber лікарський). Солодка (солодки). Клопогон гроновидний (Cimicifuga гасетоза). Кнікус благословенний (Cnicus Benedictus). Алтей (Алтей лікарський). Посконник (Eupatorium purpureum).


Протипоказання
Не дозволяється застосовувати вагітним і годуючим жінкам. Для жінок в постклімактеричному періоді рекомендується використовувати БАД NSP CX або Wild Yam.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.