Індол-3-Карбінол

  • Здійснює детоксикацію організму, знешкоджує різні отрути і канцерогени, шляхом активації ферментів печінки.
  • Володіє антиестрогенним ефектом, знижуючи рівень жіночих статевих гормонів.
  • Зупиняє ріст пухлинних клітин, інфікованих вірусом папіломатозу людини (ВПЛ).
  • Є природним антиоксидантом, що уповільнює процеси старіння.
  • Попереджає розвиток атеросклерозу, знижує рівень холестерину і ліпідів низької щільності.

Капуста походить від давньоримського слова «капутум», що означає «голова». Стародавні греки та римляни вважали, що капуста виліковує будь-які хвороби.

Останні дослідження показали, що щодня людина повинна з’їдати 4-5 порцій овочів або фруктів в натуральному, необробленому вигляді. Тільки 10% американців дотримується цих рекомендацій. Ученими встановлено, що жінка, що вживає 900 грам листової зелені (краще брокколі), захищена від виникнення ракових захворювань репродуктивних органів, насамперед, раку молочної залози.

Відомо, що в більшій мірі овочі з сімейства хрестоцвітних (різні види капусти, редиска, ріпа, бруква) містять максимальну кількість унікальних природних речовин: аскорбиген, сульфорафан і харчові індоли. Ці речовини мають онкопротекторні властивості. На щастя, вдалося виділити індол в чистому вигляді. Ця речовина називається «індол-3-карбінол», з’єднуючись з аскорбіновою кислотою, вони утворюють аскорбиген.

Індол-3-карбінол
сприяє активізації роботи цитохром Р450 залежної ферментної системи та ініціює фазу мікросомального окислення. Таким чином, він підвищує біотрансформаціонную активність печінкових клітин більш, ніж в 50 разів.

Крім чисто гепатопротекторної і гепатоіндуцірующего дейтвія, індол-3-карбінол запобігає паталогічна перетворення жіночого статевого гормону — естрогену. Він блокує утворення 16-С-гідроксіестрона, який міцно зв’язується з естрогенозавісімих рецепторами і викликає некеровані проліферативні процеси, будучи канцерогеном по відношенню до різних органів (репродуктивні органи як жінок, так і чоловіків, шлунково-кишковий тракт, підшлункова і щитовидна залоза, але, перш за все, матка і молочна залоза).

Крім того, зсув співвідношення метаболітів естрогену на користь утворення 2-С-гідроестрона під впливом індол-3-карбінол, призводить до гальмування розвитку вірусу папіломатозу людини (ВПЛ) і припиняє формування папілломатозних утворень, схильних до малігнізації та інфільтративного росту. Органами-мішенями для ВПЛ є молочна залоза, органи аногенітальної області (шийка матки, вульва, піхва, переанальная область), а також слизова гортані і бронхіального дерева.

Застосування Індол-3-карбінол дало гарні результати при лікуванні цервікального раку (рак шийки матки), поширення якого у жінок великих міст набуває характеру епідемії (щорічно в світі реєструється близько півмільйона нових випадків захворювань, практично всі з них пов’язані з інфікуванням ВПЛ). Чудові результати були отримані також при рецидивуючому паппіломатозе гортані у дітей (в тому числі і після оперативного лікування).

Необхідно враховувати, що приблизно 25% людей не переносять гіркуватий смак хрестоцвітних овочів. З цим пов’язано недостатнє надходження в організм специфічних речовин, що містяться в зелених рослинах. Іноді допомагає порада вживати їх з подсаліванія, але ця звичка не для всіх прийнятна, особливо при гіпертонії. Що стосується середньостатистичного росіянина, то в його раціоні харчові індоли практично відсутні.

Застосування Індол-3-карбінол на Заході має вже 20-річну історію. За його унікальні і цінні властивості для організму людини сучасні вчені називають його «продуктом довгого життя».

Таким чином, детосікаціонние, антиестрогенні, протипухлинні, противірусні, апоптотіческіе властивості індол-3-карбінол при мінімальних побічних діях роблять цей препарат незамінною добавкою до їжі сучасної людини не тільки з лікувальною, але, перш за все, з профілактичною метою.

Склад — 1 капсула:
Суміш порошку квіток і паростків брокколі з вмістом індол-3-карбінол не менше 100 мг.

Індол-3-карбінол інструкція по застосуванню:
Дорослим приймати по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Зберігати в холодильнику або морозильній камері з ретельно закритою кришкою.

Протипоказання:
Не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам
Індивідуальна непереносимість продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Онкопротектори. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.