Келп(Бура водорость)

  • Забезпечує нормальне функціонування щитовидної залози.
  • Підтримує обмін речовин.
  • Стимулює імунну систему.

Йод — незамінний мікроелемент для людини. Він необхідний для синтезу гормонів щитовидної залози, які керують процесами розвитку і функціонування головного мозку і нервової системи, підтримують температуру і енергію тіла. Низький рівень цих гормонів може негативно вплинути як на фізичні, так і на інтелектуальні здібності людини. За оцінкою ВООЗ, більше 800 мільйонів чоловік, тобто близько однієї п’ятої населення Землі, схильні до ризику розладу здоров’я через дефіцит йоду в продуктах харчування, вироблених в районах їх проживання. У Росії, Україні і Білорусії більше половини території складають регіони з природною йодною недостатністю.

Природний йод
у складі біологічно активної добавки Келп відшкодовує недолік цього елементу в повсякденному раціоні. 4 капсули Келп — це добова доза йоду. Келп — джерело 12 натуральних вітамінів (А, В1, В2, С, D, Е та ін), А також незамінних амінокислот. У ньому також містяться декілька десятків макро-і мікроелементів, необхідних людині (залізо, натрій, фосфор, кальцій, магній, барій, калій, сірка тощо), Причому в найбільш доступній для засвоєння формі.

Келп — натуральне джерело багатьох необхідних організму вітамінів, мінералів, натуральних елементів. Як продукт моря він містить ті натуральні елементи, які овочі мають в малих кількостях. Келп допомагає імунній, ендокринній системам протистояти стресу, попереджати захворювання, покращувати травлення, метаболізм і загальне самопочуття.

Келп відноситься до бурих водоростей, які ростуть в холодних водах північної частини Тихого океану. Вони мають схожі на листя гілки, які зазвичай кріпляться на каменях на глибині 10-150 м. За день гілки можуть вирости до 1 метра. Грецька назва Phykos vesicula означає «зростаючий бульбашка», що вказує на міхури повітря на листках.

Східна медицина вживає Келп століттями при лікуванні захворювань сечостатевих органів, включаючи простату і матку. Китайська медицина застосовує його при лікуванні кіст і пухлин. Оскільки Келп містить йод, він необхідний при лікуванні зобу і ожиріння. У народній медицині його застосовують для лікування закрепів, бронхіти, емфізему, астми, виразок, колітів, проблем репродуктивної системи чоловіків і жінок.

Одним з важливих компонентів келпа є альгин. Це волокно, що складається з натрію альгінату і альгіціновой кислоти. Альгин адсорбує більшість токсичних речовин з шлунково-кишкового тракту, знижує рівень холестерину, тому він добре зарекомендував себе в лікуванні ожиріння, атеросклерозу.

Натрію альгінат — це гідрофільна субстанція, яка і утримує воду. Дана властивість використовується для нейтралізації соляної кислоти, усунення проносів. Вважають, що натрію альгінат підсилює імунну систему шляхом стимуляції Т-клітин. Натрію альгінат значно знижує проникнення солей важких металів і радіонуклідів в організм. Серед серйозних проблем, викликаних забрудненням довкілля токсичними речовинами, слід зазначити такі захворювання, як лейкемія, саркома, хвороба Ходкінса, анемія і зменшення утворення червоних і білих клітин крові. Натрію альгінат знижує ризик розвитку захворювань, пов’язаних з токсичними речовинами шлунково-кишкового тракту, утворюючи з ними нерозчинні солі. Доведено, що він виводить стронцій-90 на 83%.

Інша важлива складова Келпа — йод. Він необхідний для нормальної роботи ендокринної системи як стимулятор освіти йодовмісних гормонів. Порушення функції ендокринних залоз призводить до розвитку атеросклерозу і захворювань серця.

Вважається, що тироксин має відношення до рівня холестерину в крові. Він підсилює метаболізм і спалює зайвий жир. Тому Келп рекомендують приймати при ожирінні і цукровому діабеті.

Дийодтирозин — інший містить йод гормон, що впливає на функцію яєчників. Статистика показує, що атеросклероз зустрічається частіше у чоловіків, ніж у жінок. Дийодтирозин допомагає перетворити холестериноподібні секрети молочної залози в молоко у годуючих матерів.

Шляхом стимуляції пролактину, гормону передньої долі гіпофіза, дійодтірозін зменшує утворення бляшок холестеринів на судинній стінці. Цей процес найбільш виражений при додатковому прийомі йодовмісних дієтичних добавок. При кістозних мастопатіях, коли утворення молока відсутнє, прийом Келпа допомагає нормалізувати гормональні порушення і таким чином запобігає онкологічним захворюванням молочних залоз.

Століттями Келп вживали при зобі і тиреоїдитах. В Японії, де йод присутній майже у всій їжі (25%), захворювання щитовидної залози зустрічаються рідко. Чудові результати були отримані після прийому йодовмісних добавок в зменшенні м’язових спазмів. Знижується частота м’язових спазмів в литкових м’язах, серці і, разом з тим, зростає м’язова сила. Є спостереження, які вказують на ефективність застосування йодовмісних добавок при спазмах в шлунково-кишковому тракті після повторної лапаротомії (профілактика спаєчних процесів).

Йод відіграє визначальну роль в імунній системі. Припускають, що нестача йоду в організмі викликає мононуклеоз, а також збільшення лімфатичних вузлів. Застосування йоду призводить до швидкого зменшення набряку лімфатичних вузлів.

Йод також необхідний для нормального психічного розвитку, особливо в ранньому дитячому віці.

Келп
містить бромфенолове з’єднання, яке, вважається, має вплив на патогенні мікроорганізми, особливо бактерії. Інші компоненти Келпа також захищають організм від шкідливих впливів. Селен та інші мінерали допомагають Келп в лікуванні грибків (Candida Albicans) шляхом посилення імунної відповіді організму.

Келп
— це джерело магнію, який необхідний для засвоєння кальцію. Він багатий на калій, натрій, залізо, кальцій, протеїн, бета-каротин і вітамін В12.

Їжа з достатнім вмістом йоду збільшує тривалість життя. Завдяки вживання такої їжі люди зазвичай живуть в доброму здоров’ї до ста і більше років.

Келп володіє антитромботичної активністю, впливає на скоротливу здатність серцевого м’яза, запобігає розвитку рахіту, остеопорозу, карієсу, перешкоджає ламкості нігтів, волосся, надає загальнозміцнюючу дію на організм.

Келп
можна вважати лікувально-профілактичним засобом при захворюваннях, обумовлених дефіцитом йоду, захворюваннях щитовидної залози, атеросклерозі, ішемічній хворобі серця.

Склад 1-ої капсули:
Бура водорость (Ascophyllum еритема) — 525 мг

Застосування:
приймати по 1 капсулі на день з їжею. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Протипоказання: не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам, при індивідуальній непереносимості продукту і гіпертиреозі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.