Комплекс з Гарцинією

  • Пригнічує відчуття голоду.
  • Сприяє зниженню ваги без зміни раціону.
  • Стабілізує рівень цукру в крові.
  • Знижує рівень холестерину в крові.

Гарцинія камбоджійська — вічнозелене дерево родини звіробійного. У Південній Азії плоди гарцинії століттями використовувалися в кулінарії. Вважається, що додавання гарцинії робить їжу «більш ситної і приносить задоволення».

В результаті великої кількості досліджень було доведено вплив гарцинії на регуляцію ваги. Виявлено, що гідроксілімонная кислота (основний компонент гарцинії) пригнічує апетит, сповільнює перетворення вуглеводів в жири, підвищує енергетичний потенціал організму, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, знижує ожиріння печінки.

Комплекс з гарцинії від NSP
крім гидроксилимонной кислоти, одержуваної з шкірки плодів гарцинії, містить хром у вигляді хелатного з’єднання (що забезпечує більш повне його засвоєння). Хром незамінний у вуглеводному і ліпідному обміні.

Відомо, що у людей з підвищеною вагою значно зростає ризик захворювання на цукровий діабет. Хром підтримує стабільний рівень цукру в крові, сприяє повній утилізації інсуліну. Цей елемент допомагає також боротися з остеопорозом, гіперліпідемією.

В препарат входить L-карнітин, сприяючий більш повному згорянню жиру в організмі, так як він є переносником молекул жирних кислот всередину мітохондрії, де відбувається їх згорання.

У БАД включена також зірочник середній. Це трав’яниста рослина з сімейства гвоздикових містить велику кількість вітаміну С, каротину, калію, кальцію, а також володіє здатністю зв’язувати жири і виводити їх з організму. Крім того, у звездчатки мається сечогінну дію і властивість пригнічувати апетит.

Поєднання цих складових в БАД Комплекс з гарцинії від NSP дозволяє досягти відмінного ефекту в нормалізації маси тіла, не вдаючись до голодування, а використовуючи свій звичайний раціон.

Склад 1-ої капсули:
Хелатні сполуки хрому та амінокислот
Хром (хелат) — 33 мкг
Запатентована суміш — 496 мг:
Плоди гарцинії камбоджійської (гарцинії камбоджійської)
Зірочник (зірочник)
L-карнітин

Застосування: як добавка до їжі приймати по 1-2 капсули 3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Раціонально застосовувати з Фет Гребберз NSP.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.