Со Пальметто

  • Нормалізує функцію передміхурової залози.
  • Зберігає повноцінну репродуктивну функцію чоловіків.

Статистика показує, що у 50% чоловіків старше 40 років відмічається порушення функції, запалення або аденома передміхурової залози, а до 65 років більшість чоловіків мають те або інше захворювання цього органу.

Передміхурова залоза — це залоза розміром з горіх, розташована під сечовим міхуром довкола сечовипускального каналу. Запалення залози приводить до її збільшення, здавлення сечовипускального каналу, порушення відтоку сечі, а також різкому зниженню потенції. Симптомами збільшення передміхурової залози є часта потреба в спорожненні сечового міхура, особливо вночі, ослаблення струменя, переривчасте сечовипускання, неможливість повністю спорожнити сечовий міхур, втрата сексуальної здатності.

Цей процес можна запобігти і зупинити за допомогою Со Пальметто  NSP.

Со Пальметто препарат з плодів пальми сереноа або карликової пальми, що росте на східному узбережжі Північної Америки. З непримітних квітів восени дозрівають ягоди, схожі на маслини. Наукові дослідження виявили в цих плодах наявність стероїдних компонентів, що пояснюють тонізуючу дію на репродуктивну систему (відтворення потомства). Тому плоди пальми сереноа рекомендують при збільшенні передміхурової залози і для лікування імпотенції. При регулярному прийомі Со Пальметто спостерігається стимуляція вироблення чоловічого статевого гормону — тестестерона, а також збільшується синтез сперми.

Склад 1 капсула:
Пальма cepeнoa (Serenoa повзучий) — 550 мг

Застосування: як добавка до їжі приймати 1-2 капсули 2 рази на день під час їжі. Зберігати при Т ° не вище 25 ° С в сухому, захищеному від світла місці.

Протипоказання: не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.