Хром Хелат

  • Підтримує нормальний рівень цукру в крові.

  • Підвищує м’язовий тонус, працездатність і витривалість.

  • Нормалізує обмін речовин, знижує рівень холестерину, регулює рівень цукру при інсулінорезистентності станах знижує апетит.

Рівень вмісту цукру в крові впливає на загальне самопочуття, настрій, а також на вагу і зовнішній вигляд людини. В даний час доведено, що для нормальної роботи гормону інсуліну, тобто для забезпечення нормального рівня цукру в крові, необхідна присутність хрому.

Хром Хелат підвищує активність інсуліну, укріплює м’язи, а також сприяє нормалізації обміну білків, жирів і вуглеводів.

До складу біологічно активної добавки хром входить в хелатній (з’єднання хрому з різними амінокислотами) формі, що сприяє його кращому засвоєнню в організмі.

Доведено, що хром збільшує резервні можливості організму запасати глікоген. Це, по-перше, сприяє збільшенню м’язової маси і сили скорочення м’язів, а, по-друге, побічно впливає на зниження жирових запасів, оскільки більша кількість вуглеців може переходити в глікоген, а не жир. Хром є центральним атомом в молекулі гормоноподобного речовини — чинник засвоєння глюкози (GTF — dlucose фактор толерантності) працює в співдружності з інсуліном, забезпечуючи транспорт глюкози через клітинні мембрани.

Також хром знижує вміст в крові небажаного холестерину (ЛНП — холестерин) і рівень тригліцеридів. Підвищене вживання цукрів і вуглеводної їжі сучасною людиною вимиває хром з організму, до того ж різке скорочення цього мінералу в грунтах привело до хромдефіцитного стану практично всього населення земної кулі.

Відомо, що 28% населення США страждають так званим гіпоглікемічним синдромом (ГГС), що приводить до різких коливань інсуліну в крові. Більше того, одна чверть людей після 40 років набуває інсулінорезистентності стану (при нормальному рівні вироблення інсуліну). Багато хто з цих людей є «кандидатами» в групу діабету II типу.

Харчова добавка Хром Хелат від NSP є «настільною» добавкою сучасної людини, яка коректує фігуру і неповноцінний раціон, попереджає такі важкі обмінні захворювання, як діабет II типу і атеросклероз.

Крім того до складу комплексу Хром Хелат входять вдало підібрані мінерали: кальцій, фосфор і суміш трав хвощ (джерело кремнію), червона конюшина, деревій.

Склад 1-ої пігулки Хром Хелат:
Хром (амінокислотний комплекс) — 500мкг
Кальцій (дикальцийфосфат) — 80мг
Фосфор (дикальцийфосфат) — 61мг
Суміш трав (1:1:1) — 60мг
Хвощ польовий (польового хвоща)
Червона конюшина (Trifolium луговий)
Деревій (Achillea Millefolium)

Застосування Хром Хелат: по 1-2 таблетки 2 рази на день під час їжі протягом 1 місяця. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Протипоказання Хром Хелат: не рекомендується приймати вагітним жінкам, при тяжких захворюваннях нирок і індивідуальній непереносимості продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.